Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekV březnu 2007 nám ochrnul pejsek na zadní nožičky,byla nám nabídnuta operace, v dobrém jsme pejska nechali podstoupit tuto operaci, ale ani po 2 měsících pejsek nezačal chodit.Náš pejsek byl vždy rád venku a běhal za pejskama a najednou nemohl.
Tenkrát nám náš veterinář řekl ,že existují výrobci na invalidní vozíčky pro pejsky,dal nám i internetovou adresu. Hned po návratu domů jsem nelenila a začala hledat.K mému zjištění prodejních cen těchto vozíčků jsem nevěřila vlastním očím. Už jsem se smířila,že tuto cenu zaplatím, ale řekla jsem si ,že na strojní průmyslovku jsem snad nechodila zbytečně.ObrazekSehnala jsem si nějaké plány a pustila jsem se do vlastní výroby s kamarádem. Vozíček byl za 14 dnů na světě. Asi po měsíci jsem si řekla ,že ten vozíček není úplně ten pravý. Pustila jsem se do další výroby,tentokrát vozíček byl pohodlnější,ale o něco těžší. Pořád vozíček nebyl ten pravý. Řiká se, že do třetice všeho dobrého, zvolila jsem lehčí materiáli a výsledek byl na světě. Vozíček je pro pejska pohodlný, lehounký. Dnes když se ve vozíčku rozeběhne tak mu ani nestačim. Navíc je pro našeho Danečka tento vozíček jako rehabilitační, po celou dobu hýbe nožičkama a snad by v budoucnu měl chodit.
Při výrobě vozíčku a jeho následné seřízení pro našeho pejska,byl můj pejsek velký rádce,vždy jsem na něm poznala,jestli je vozíček ok nebo je tam něco špatně. Bez mého pejska bych nikdy nepřišla na výrobu těchto vozíčků,ale nikdy nebudu litovat peněz a času co jsem na tom strávila.

Obrazek

Závěrem bych napsala, dnes má náš pejsek 3 vozíčky, 1 vozíček užíváme doma ,2 po menším odlehčení na dvorečku u rodičů a 3 ten je úplně supr užíváme pokaždé na procházce na nákupy a vlastně všude kam jdeme. Našemu pejskovi vozíček nahradil nefunkční nožičky a prožívá plnohodnotný život.

s pozdravem Šlégrová

Pani Šlégrová rada pomôže aj ďalším psíkom a je ochotná vyrobiť vozíček aj pre Vášho ochrnutého psíka.

Kontakt: pejsek-vozik@seznam.cz